Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Nowoczesny dom opieki dla seniorów

dom seniora

Dom seniora JASO to wyjątkowy dom dla osób wymagających opieki. Obiekt JASO łączy w sobie wiele zalet, jak: przyjazną lokalizację, świeże, morskie powietrze, łatwy dojazd i adekwatną cenę. JASO zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych placówek.

Lokalizacja

JASO jest zlokalizowany w Grzybowie, cichej miejscowości sąsiadującej z Kołobrzegiem. Mimo bliskości tak popularnej nadmorskiej destynacji, Grzybowo pozostało kameralne i spokojne. Ustronne okolice miejscowości oferują szereg atrakcji, których nie sposób spodziewać się w innych miejscach. Malownicze krajobrazy, orzeźwiające powietrze pełne cennego jodu i klimatyczne zachody słońca – to, to na co można tutaj liczyć. Sam dom seniora jest otoczony ogrodem i tarasem, które staną idealną przestrzenią na codzienny relaks.

Wykwalifikowany i doświadczony personel w JASO

Nowoczesny Dom Seniora JASO nieustannie dba o jakość świadczonych usług, dlatego zasila szeregi swojego personelu o wykwalifikowanych pracowników. Kompetentni pracownicy potrafią dostrzec potrzeby podopiecznych i dostosować do nich swoją pomoc. Do dyspozycji seniorów pozostają: pielęgniarki, opiekunowie, lekarze, fizjoterapeuci, rehabilitanci, psycholodzy i psychoterapeuci. Ponadto do zespołu Domu Seniora JASO należą kucharze, gotujący smaczne i pożywne posiłki, zgodnie z zasadami zdrowego żywienia i wymogami stawianymi przez podopiecznych. Jadłospis jest ściśle konsultowany z dietetykiem klinicznym, który ma na uwadze dobro seniorów.

Dom Seniora JASO – oferta

JASO koordynuje system opieki z indywidualnymi potrzebami konkretnych podopiecznych. Pobyt może być uzupełniony o fizjoterapię czy rehabilitację. Ze względu na zdrowie gości, kucharze JASO są w stanie skomponować oddzielną dietę lub wyeliminować konkretne produkty. Dom Seniora JASO oferuje zarówno długoterminowe, stałe pobyty, jak również krótsze, szczególnie w sezonie wakacyjnym. Obiekt posiada jednoosobowe lub dwuosobowe pokoje wyposażone (w razie potrzeby) w specjalistyczny sprzęt ułatwiających codzienne czynności, podopiecznym o ograniczonych możliwościach ruchowych. Ponadto placówka korzysta z profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji. W kwestii ceny pobytu – jest ona zależna i waha się w zależności od jego długości i stopnia samodzielności podopiecznego. Różnice w kwestii kosztów są determinowane zaangażowaniem pracowników w opieką nad seniorem czy osobą chorą lub niepełnosprawną. Pod uwagę podczas kalkulacji bierze się wiele zmiennych, dlatego wskazanie konkretnej sumy należy poprzedzić konsultacją.