Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Wyśmienita restauracja skąpana promieniami zachodzącego słońca

restauracja

Nie ma nic wspanialszego niż wykwintna kolacja z fantastycznym widokiem na morze. Kołobrzeg jest miejscem pełnym turystów, którzy tworzą klimat tego miejsca. Molo, porty, rybacy, restauracja Kołobrzeg to miejsca, które warto odwiedzić będąc w tym miejscu. Chcąc skosztować tutejszych specjałów oraz zrelaksować się przy szumie fal, warto udać się do restauracji Mikado.

Położenie Mikado

Restauracja położona jest przy Bulwarze Jana Szymańskiego w pobliskiej odległości od mola. Znajduje się około 200 metrów od latarni morskiej oraz zaledwie 20 metrów od morza. Jej położenie pozwala cieszyć oczy pięknym widokiem morza od latarni morskiej poprzez port i morze aż po sam horyzont. Wizyta w tej restauracji zawsze wzbudza zachwyt. Wysokiej jakości kuchnia nadmorska oraz posiłek zjedzony wśród fal morza oraz promieni zachodzącego słońca jest niezapomnianym przeżyciem.

Wnętrze restauracji

Beżowo-pastelowe wnętrze restauracji pozwala na ukojenie zmysłów i zrelaksowanie się. Design restauracji został odświeżony, a jego nowoczesność sprzyja organizowaniu spotkań z przyjaciółmi oraz kameralnym kolacjom wśród promieni zachodzącego słońca. W restauracji swoje miejsce odnajdą również dzieci, które z pewnością wybiorą coś dla siebie z szerokiej gamy oferowanych posiłków i deserów.

Menu restauracji

Restauracja Mikado swoje menu opiera głównie na kuchni morskiej. Dania rybne i owoce morze to popisowe potrawy w tym miejscu. Ich wykonanie jest na jak najwyższym poziomie. Prócz wielkiej pasji włożonej w skomponowanie najlepszych dań liczą się przede wszystkim świeże składniki, które wykorzystywane są w tutejszej kuchni. Wieloletnie doświadczenie pracowników pozwala na uzyskanie potraw wysokiej jakości. Wśród dań z kuchni morskiej restauracja oferuje zupy rybne z dorszem lub łososiem, flaki z owocami morza oraz wszelkiego rodzaju ryby: zapiekane lub smażone.

Prócz fantastycznej kuchni morskiej restauracja oferuje również dania mięsne. Bogactwo składników kuchni polskiej oraz kuchni świata pozwala na uzyskanie niezwykle aromatycznych dniach. Najpopularniejszymi z nich są dania z kurczakiem, wołowina oraz żeberka.

Restauracja oferuje również szeroka kartę deserów. Po wybitnej kolacji czy obiedzie. składających się z przystawek i dań głównych, nie może zabraknąć zwieńczającego deseru. Wszystkie z deserów są wykonane z najwyższej jakości składników. Wykorzystywanie są do nich między innymi świeże, sezonowe owoce. Idealnym rozwiązaniem dla dzieci są oferowane lody, które przyrządzane są według domowych receptur.