Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Gdzie zorganizować konferencję w Tarnowie?

Nocleg w centrum tarnowa - Hotel Gal

Organizacja takich wydarzeń, jak konferencja, sympozjum naukowe czy szkolenie tematyczne to poważne przedsięwzięcie. Kluczową rolę odgrywa tutaj odpowiednio dobrane pod specyfikę wydarzenia miejsce spotkania. Jednak, czym kierować się stojąc przed takim wyborem i które z miejsc na mapie Tarnowa będzie najlepszą opcją konferencyjną?

Hotel czy sala konferencyjna?

Organizując konferencję warto najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcemy, by uczestnicy mieli do dyspozycji jedynie pojedynczą salę, czy może cały obiekt hotelowy, który zawierać będzie nie tylko salę konferencyjną ale i restaurację i miejsce noclegowe? Wybierając salę konferencyjną musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jest to rozwiązanie, które sprawdza się głównie w przypadku krótkich, niezbyt wymagających spotkań. Druga z opcji może być szczególnie przydatna w przypadku dłuższego, np. weekendowego spotkania, które wymaga od uczestników pozostania w jednym miejscu przynajmniej dwie doby. Jednakże wybór hotelu konferencyjnego to również dobry pomysł w przypadku całodniowej konferencji. Dostępność bufetu w tym samym miejscu pozwoli uczestnikom nie martwić się o znalezienie odpowiedniego miejsca na posiłek w trakcie przerw oraz nada wydarzeniu bardziej prestiżowego stylu.

Zalety wyboru profesjonalnego hotelu konferencyjnego

Wybór profesjonalnego hotelu specjalizującego się w organizacji konferencji i spotkań naukowych to najlepsza z możliwych opcji z wielu powodów. Miejsca takie to nie tylko prestiżowy wygląd, restauracja na miejscu i świetna lokalizacja. Znajdziemy tutaj również pomoc w organizacji imprezy na wysokim poziomie, ciekawą i często promocyjna ofertę noclegową dla uczestników oraz dostęp do różnorodnych sal konferencyjnych w jednym budynku.

W przypadku konferencji organizowanych w Tarnowie warto zwrócić szczególną uwagę na Hotel Gal mieszczący się przy ul. Dworcowej 5 w samym centrum tego urokliwego miasta, oferta hotelu dostępna jest na stronie: www.hotelgaltarnow.pl oraz pod numerem telefonu: 14 688 99 30. Jest to miejsce, które zapewnia profesjonalną obsługę konferencji, ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i elementami wyposażenia sal, takimi jak podwieszany rzutnik, indywidualnie sterowana klimatyzacja czy laptopy i flipcharty. Hotel oferuje również przerwy kawowe dla uczestników spotkania, z darmowym poczęstunkiem. Z racji swojego położenia miejsce to jest również doskonała bazą noclegową, która pozwala miło spędzić czas wolny od spotkań na zwiedzaniu jednego z piękniejszych miast województwa małopolskiego.

Sala konferencyjna Tarnów - Hotel Gal

Na co zwrócić uwagę podczas ostatecznego wyboru?

Żadną tajemnicą nie jest fakt, że szukając obiektu, jakim jest sala konferencyjna w Tarnowie znajdziemy wyniki znacznie różniące się od siebie, nie tylko wyglądem, ale i standardem oraz wyposażeniem. Stojąc przed wyborem odpowiedniego miejsca warto mieć na uwadze również to, że odpowiedni wygląd sali może wpłynąć na odbiór całego wydarzenia, a nowoczesne i dobrze dostosowane wnętrze istotnie podniesie jego rangę. Również my, jako organizatorzy będziemy mogli wtedy liczyć na uznanie nas za profesjonalistów, którzy poważnie podchodzą do swoich obowiązków i zapraszanych gości.

Wśród najistotniejszych elementów wyposażenia sali konferencyjnej, które pozwolą nam stwierdzić, czy jest ona odpowiednim miejscem na tego typu spotkania będą:

 • odpowiednie nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy;
             
 • rzutnik slajdów;
             
 • laptop i projektor;
 • ekran;
             
 • scena i mównica;
             
 • dostępność łącza Wi-fi;
             
 • ksero, faks czy telefon.

Warto również sprawdzić, czy dana sala posiada możliwość dowolnego ustawiania stołów i krzeseł oraz by była na tyle duża, by swobodnie mieściła wszystkich uczestników spotkania.