Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Kitesurfing – nauka ze szkołą FunSurf

kitesurfing

Sporty wodne cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród ludzi młodszych, jak i starszych. Wieloletnia działalność wielu placówek specjalizujących się w nauce poszczególnych dyscyplin sportowych, dodatkowo wzbudza zainteresowanie i zachęca do spróbowania w swoim życiu czegoś nowego. Tego typu działalność prowadzi szkoła kitesurfingu FunSurf, która od ponad 25 lat specjalizuje się w organizowaniu obozów i kursów dla osób o mniejszych oraz większych umiejętnościach. 

Szkolenia kite

Spróbuj swoich sił w sportach wodnych!

Kitesurfing i windsurfing mogą wydawać się skomplikowane i trudne do opanowania na pierwszy rzut oka. Wystarczy jednak wytrwała nauka pod okiem profesjonalistów, aby móc załapać podstawy już po kilku lekcjach. Szkoła FunSurf posiada szeroką ofertę skierowaną do osób w różnym wieku. Licencjonowani instruktorzy zapewniają naukę na profesjonalnym i najnowocześniejszym sprzęcie. Godziny spędzone na wykonywaniu określonych ćwiczeń na wodzie, jak i na lądzie są gwarancją satysfakcjonujących efektów. Szkoła oferuje nie tylko obozy, ale i kursy kitesurfingu na instruktora, dzięki którym uczestnicy będą mogli samodzielnie nauczać potencjalnych podopiecznych. W przypadku szkoleń uczestnicy otrzymują sprzęt, strój oraz pełne wyżywienie, jak również opiekę ratownika i dawkę pozytywnej energii. Jest to zatem doskonała opcja dla wszystkich osób, którym zależy na rozpoczęciu przygody ze sportami wodnymi w najbardziej profesjonalny i bezpieczny sposób.

Kursy kitesurfingu

Oferta na 2022 rok

Szkoła FunSurf przygotowała już ofertę na 2022 rok, w której znajdują się liczne wyjazdy nad polskie morze, jak i za granicę. Zagraniczne szkolenia kite obejmują m.in. gorący Egipt, który zachwyca turystów od wielu lat. Osoby zainteresowane tego typu wyjazdami, mogą liczyć nie tylko na możliwość pływania w egipskich wodach, ale również na kreatywne spędzenie czasu wśród malowniczych zakątków kraju. W ofercie szkoły znajdziesz zatem kursy dla osób, które pragną zdobyć kwalifikacje instruktora, jak również dla osób, które mają ochotę spróbować w swoim życiu czegoś nowego, ucząc się kitesurfingu absolutnie od postaw. W obu przypadkach uczestnicy mogą liczyć na fachowe wsparcie i indywidualne podejście. Nikt nie musi obawiać się, że zostanie zlekceważony przez instruktora. Kursy kite oferowane przez szkołę FunSurf stanowią gwarancję produktywnie spędzonego czasu. Ponadto szkoła wprowadziła niedawno do swojej oferty lekcje na wingfoilu. Skontaktuj się z biurem FunSurf, które znajdziesz w następujących miastach: w Lublinie, Warszawie i Chałupach. Odważ się rozpocząć nową przygodę w swoim życiu!

Szkoła windsurfingu