Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

W czym pomoże nam program do rezerwacji noclegów?

noclegi

Program do rezerwacji noclegów w rodzaju IdoBooking to znakomite narzędzie do zarządzania wynajmu krótkotrwałego. Sprawdza się równie dobrze przy krótkich wycieczkach, jak i długich wakacjach klientów. Wystarczy zaledwie parę naciśnięć myszką, żeby klient zarezerwował miejsce w naszym hotelu albo apartamencie. Jakie są inne zalety takich programów i w jaki sposób się z nich korzysta?

Zalety programów do rezerwacji

Program do rezerwacji noclegów to przede wszystkim wygoda. Dzięki niemu nie trzeba wykonywać mnóstwa niepotrzebnych telefonów ani odpisywać na maile klientów. Profesjonalna obsługa klienta pomoże odpowiedzieć na ewentualne pytania. Obsługi wynajmu internetowego można się nauczyć bardzo szybko, trudności mogą pojawiać się jedynie na początkowym etapie. Warto udzielić wtedy gościom ewentualnych wskazówek. Nie pojawią się one już przy kolejnej rezerwacji.

Dużą zaletą programów do rezerwacji noclegów są płatności. Dzięki płaceniu online unika się obchodzenia się z gotówką. Program bez problemu integruje w czasie rzeczywistym również z takimi portalami jak Airbnb, Booking oraz Expedia. Program umożliwia utworzenie własnej strony www, gdzie nie trzeba płacić za domenę i hosting. Wybranie programu to dostęp do stałej pomocy technicznej rozległej bazy wiedzy. System można przetestować przed nawiązaniem współpracy z producentem oprogramowania.

Jak działa program?

Program do rezerwacji noclegów pomaga uporządkować chaos, jeśli wynajmuje się pokoje na wielu różnych portalach. To znakomite narzędzie, jeśli ktoś posiada wiele różnych nieruchomości, gdzie nie trzeba zarządzać każdą z osobna. Programu nie trzeba instalować na każdym urządzeniu dzięki działaniu w “Chmurze”. Można więc szybko zalogować się zarówno z telefonu, tabletu, jak i laptopa. Dzięki rozwijanemu “Channel Managerowi” można zsynchronizować wszystkie portale w czasie rzeczywistym. Nie trzeba sprawdzać osobno rezerwacji na Bookingu i Airbnb, wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu, czyli programie.

Program umożliwia klientowi szybką rezerwację poprzez stronę internetową. Nie ogranicza się wtedy jedynie do portali ze zbiorowymi ofertami. Klienci uzyskają dostęp do wygodnego kalendarza, który pomoże lepiej zaplanować podróż. Ma wgląd w różne ceny w zależności od dnia rezerwacji. W programie do rezerwacji noclegów ma się również dostęp do wielu analiz i raportów. Na ich podstawie można ocenić stan swojego biznesu, gdzie porównuje się różne nieruchomości. Pomagają one dostosować ceny do aktualnych wymagań rynkowych na podstawie popularności hotelu lub nawet danego pokoju.