Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Jak najlepiej podróżować za granicę – busy do Holandii

bus

W obecnych czasach coraz więcej osób wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy. Nie każdemu widzi się jednak przeprowadzanie do nowego kraju. Dzięki wysokiemu rozwojowi technologicznemu transport taki nie jest aktualnie niczym trudnym ani nadzwyczaj drogim. Nieważne czy wybierasz się na wymarzone wakacje, czy do nowej pracy, idealnym rozwiązaniem będzie podróż busem.

Busy do Holandii

Jednym z popularniejszych kierunków w poszukiwaniu nowej pracy jest właśnie Holandia, która poza dobrymi warunkami pracy i godziwym wynagrodzeniem jest również niezwykle urzekającym krajem, dzięki czemu urlop w tym kraju jest równie genialnym pomysłem. Z tego powodu nasza firma postanowiła dodać do swojej oferty przewozy do najczęściej wybieranych miejscowości w Holandii, do których należą między innymi Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Almere, Tirburg, Breda i wiele więcej.

Dlaczego busy?

Zorganizowany przejazd specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb nie należy do najłatwiejszych zadań i wiele osób często poddaje się nawet przed podjęciem jakiejkolwiek próby. Aby ułatwić cały proces podróży, nasza firma oferuje busy do Holandii, które przede wszystkim zapewnią Ci wysoki komfort jazdy oraz punktualność. Do innych zalet podróżowania busem z pewnością można zaliczyć, takie aspekty jak wygodne miejsca, dostęp do Wi-Fi oraz klimatyzację bądź ogrzewanie w zależności od warunków atmosferycznych. Busy są też idealnym środek transportu dla osób nielubiących przebywać w dużych zgromadzeniach ludzi. Miejsca są bowiem ograniczone i mieszczą niewielką ilość osób, co ze względu na obecnie panującą pandemię może być kluczowym aspektem. Busy w porównaniu do innych środków transportu są również ekonomicznym rozwiązaniem i dzięki nim z pewnością nie nadwyrężymy naszego portfela. Co więcej, nasza firma oferuje dostateczną ilość miejsca na bagaż dla każdego pasażera, bezpieczny przejazd ze sprawdzonymi kierowcami, odpowiednią ilość przystanków oraz przyjazną atmosferę podczas podróży.

Ile to kosztuje?

Nasze busy do Holandii odjeżdżają z województwa:

  • Łódzkiego,
  • Śląskiego,
  • Dolnośląskiego,
  • Opolskiego,
  • Lubuskiego.

Za transport można zapłacić zarówno w polskiej walucie, jak i w euro. Koszt jest uzależniony od miejsca, z którego planujesz wyjechać. Przykładowo wyjazd z takich miast, jak Wrocław, Częstochowa, czy Opole wyniesie Cię 260 złotych bądź 60 euro w zależności od wybranej waluty. Warto również zaznaczyć, że oferujemy interesujące promocje i rabaty. Należy do nich chociażby karta stałego klienta, dzięki której szósty z kolei przejazd naszymi busami będzie kosztować Cię zaledwie 1 zł! Na promocję załapać się również mogą osoby, które z góry zapłacą za bilet w dwie strony. W taki sposób zaoszczędzisz 5 euro. Ten sam rabat obejmuje również osoby, które razem wyjadą spod tego samego adresu. Dlatego, jeśli planujesz wybrać się do Holandii wraz ze swoim znajomym, jesteśmy opcją stworzoną specjalnie dla Ciebie!