Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Wynajem busa na rodzinne wakacje

Bus 9 osobowy wynajęty w firmie Kuszewski

Wakacje to czas wypraw i podróży, posłuchajmy się więc głosu rozsądku i postawmy na wynajętego busa. Argumentów „za” jest więcej niż „przeciw”. Najlepiej, żeby decyzja o wyborze pojemnego i pakownego środka transportu na wakacje była solidarnym głosem wszystkich zaangażowanych w wyprawę. Błąd w wyborze pojazdu może spowodować katastrofę i wprowadzić chaos w te długo wyczekiwane chwile. Właśnie te chwile powinny zostać zapamiętane jako fantastyczna przygoda a nie rozczarowanie. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniego środka lokomocji tak, żeby się zmieściło wszystko i każdy. Warto rozważyć wynajem busa 9 osobowego w firmie Kuszewski, a wyjazd okaże się sukcesem.

Bus – wygoda i komfort

Jeszcze kilkanaście lat temu w podróż trzeba było wybierać się ciasnymi samochodami o małej pojemności, gdzie trzeba było zastanowić się nad każdą zabieraną ze sobą rzeczą. W obecnych czasach na szczęście nie grozi nam perspektywa takiej podróży. Samochody są dużo pojemniejsze, ale królem wśród aut dla kierowców z kat. B jest 9 miejscowy bus. Jazda w kolumnie kilku samochodów z rodziny czy przyjaciół też mija się z celem – przecież długi czas podróży również może być świetną okazją do odpoczynku i integracji, a taką możliwość odbiera podróż w oddzielnych samochodach.

Przestrzeń w busie

Podróż, nawet niedaleką, trzeba dobrze przemyśleć i zaplanować żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę. Tu z pomocą przychodzi firma Kuszewski, w której ofercie www.kuszewski-busy.pl/oferta  znajdziemy wynajem 9 osobowego busa. Przestrzeń w dużym wygodnym 9 osobowym samochodzie to na pewno strzał w dziesiątkę. Dzieci będą wniebowzięte taką ilością przestrzeni. Podróż stanie się z pewnością pełną emocji wypadem za miasto lub dalej w gronie rodziny i przyjaciół. Wszyscy zachowają swoją przestrzeń życiową i wyprawa stanie się dosłownie drogą wśród pól usianych kwiatami. Oprócz dodatkowej przestrzeni mamy tu swobodę ruchu nie wykluczona jest krótka drzemka dla zregenerowania sił. Podróż nie musi stać się udręką, a kolejną wielką przygodą.

Rodzina podczas wakacji z wynajętym busem od firmy Kuszewski

Oszczędność pieniędzy

Wynajmując busa mamy większe szanse że na pokładzie znajdzie się jeszcze ktoś do kierowania my będziemy mogli trochę odpocząć w trakcie jazdy. Dodatkowa przestrzeń to nie wszystko kolejni pasażerowie busa mogą zastąpić np. przy pilnowaniu dzieci czy przygotowywaniu szybkiego posiłku. Duży bus ma jeszcze jedną wielką zaletę, a mianowicie większa liczba pasażerów którzy solidarnie będą partycypować w kosztach paliwa czy przydrożnych motelach bądź kempingach. Podróż od razu stanie się mniej uciążliwa dla głów rodzin.

Na co zwrócić uwagę wynajmując busa?

W długich trasach kluczową rolę spełnia bezpieczeństwo i stan techniczny naszego pojazdu. Nowe czasami zupełnie obce otoczenie sprawi, że niesprawny bus pełen pasażerów może zostać pozostawiony na pastwę losu. Dlatego przed wyjazdem trzeba sprawdzić skrupulatnie busa którego wypożyczamy, mamy czuć się wygodnie ale też bezpiecznie. W szczególności należy sprawdzić stan opon zapasowe koło gaśnicę i oczywiście apteczkę, a w przypadku dzieci na pokładzie niezbędny będzie fotelik dla malucha. Warto sprawdzić czy bus ma ubezpieczenie –  jeśli nie, to warto się w takie zaopatrzyć, jeżeli jedziemy na dłuższy wypad. Rynek samochodów w Polsce jest mocno rozwinięty każdy może znaleźć ofertę dla siebie.

Wynajem busa z kierowcą

Żeby podróż odbyła się pełni ekskluzywnych warunkach można wynająć duży autobus z zawodowym kierowcą za kierownicą. Wynajem takiego dużego busa w wakacje to idealne rozwiązanie zarówno dla nas jak i rodziny i bagażu zapakowanego w przepastny bagażnik, nikt nie powinien marudzić że dmuchany krokodyl nie wszedł wszystko się zmieści w wynajętym busie.