Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Wakacje dla osób niepełnosprawnych nad morzem

wyjazd osób niepełnosprawnych nad morze

Każdy z nas marzy o udanym urlopie, najlepiej pełnym atrakcji. W firmie Urlop Bez Granic niemożliwe staje się możliwe i wakacje nad Morzem Bałtyckim są dostępne dla każdego, nawet osoby niepełnosprawnej. Bez względu na ograniczenia zdrowotne, każdy zasługuje na odrobinę wypoczynku. Oczywiście taki wypad może wiązać się z pewnymi obawami, typu: “czy poradzę sobie sam/sama?”. Natomiast organizatorzy wycieczek zadbali o każdy najmniejszy detal, co w efekcie przyczyniło się do wielu pozytywnych opinii na temat opieki nad osobami niepełnosprawnymi.

Zorganizowany urlop to większe bezpieczeństwo!

Osoba niepełnosprawna ma zazwyczaj mniejsze lub większe ograniczenia fizyczne. Samotna podróż najczęściej wiąże się z wieloma napotkanymi problemami. Poczynając od mało życzliwych i pomocnych ludzi, po ograniczenia chociażby w infrastrukturze otoczenia. Również niektóre czynności są niemożliwe do wykonania bez pomocy drugiej osoby. W związku z tym firma Urlop Bez Granic realnie przyczyniła się do zniwelowania wszelkich niedogodności do minimum. Tak naprawdę taka firma jak ta, daje możliwość poszerzenia horyzontów, poznania świata, nowych ludzi, kontaktu z osobami z podobnymi problemami, zwiedzaniem miejsc, które wydawałoby się, że nigdy nie będą w zasięgu osób niepełnosprawnych. Jest to ogromny ukłon w kierunku potrzeb tych osób, również dotyczącego poczucia bezpieczeństwa.

Wszystkich chętnych zapraszamy po więcej szczegółów pod adresem https://urlopbezgranic.pl/wakacje-dla-osob-niepelnosprawnych-nad-morzem/

Wykwalifikowana kadra służąca pomocą

W uwagi na to, że osoby niepełnosprawne potrzebują pomocy, firma gwarantuje dostęp do doświadczonych pracowników medycznych. Są to pielęgniarki, fizjoterapeuci, którzy wyposażeni w konkretną wiedzę medyczną, służą pomocą każdemu uczestnikowi wycieczki. Dodatkowo wykwalifikowani opiekunowie biorą udział w czynnej pomocy w codziennych czynnościach, czy to podczas zwiedzania atrakcji turystycznych czy też czasu spędzonego w hotelu. Każdy z nich służy pomocą przez 24h/dobę. Są to osoby uśmiechnięte, życzliwe, z ogromnym doświadczeniem, które wykorzystują podczas swojej pracy.

Urlop nad morzem pełen atrakcji

Oczywiście urlop osoby niepełnosprawnej nie kończy się na samej opiece lecz jest aktywnym wypoczynkiem. Dla uczestników wycieczki organizowane są atrakcje np. w postaci szkoleń żeglarskich. Każdy punkt programu przystosowany jest do ograniczeń fizycznych uczestników. Firma Urlop Bez Granic stawia na celującą organizację, co powoduje pozytywny odbiór wśród klientów firmy.

Pensjonat znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu, blisko morza z dostępem do bardzo dużej, piaszczystej plaży. Piękne widoki oraz liczne alejki spacerowe są dodatkowym uatrakcyjnieniem pobytu. Każdy uczestnik wycieczki objęty jest ubezpieczeniem NNW. W cenie wliczone jest pełen wyżywienie.

Priorytetem firmy jest spełnianie marzeń, szerzenie empatii oraz pokazywanie, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.