Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Weekend w Spa dla dwojga

spa

Zabiegani, zmęczeni, sfrustrowani ciągłymi obowiązkami i nieustannym pędem potrzebujemy chwili wytchnienia, dzięki której zregenerujemy siły, będziemy mogli skupić się na sobie i ludziach, których kochamy. Warto pamiętać o własnych potrzebach i regularnie starać się organizować wyjazdy, na których będziemy mogli nacieszyć się swoim małżeństwem. Doskonałym pomysłem jest weekend w Spa dla dwojga, który nie tylko rozluźni Wasze ciała, ale i pozwoli Wam odciąć się od swoich obowiązków i skupić tylko i wyłącznie na sobie.

Pozbądź się obaw

Wiele osób boi się wspólnych wyjazdów do hoteli, w których można skorzystać ze Spa. Mamy w sobie pokłady nieuzasadnionego wstydu, który blokuje nasze chęci i swobodę działania. W takich momentach powinniśmy uzmysłowić sobie, że masaże i zabiegi kosmetyczne bardzo często wpływają na nasze zdrowie, pozwalają pozbyć się stresu, polepszają samopoczucie i walczą z dokuczliwymi dolegliwościami. Sam fakt, że w Polsce możemy znaleźć coraz więcej hoteli Spa świadczy o tym, że są to miejsca potrzebne, bez których wielu z nas nie wyobraża już sobie swojego życia.

Wybierz same przyjemności

Wybierając się na weekend we dwoje do Spa wcale nie musicie decydować się na usługi, które są dla Was niekomfortowe. Jeżeli krępują Was masaże, podczas których musielibyście przebywać nago ustalcie z personelem, że wybieracie tylko takie, w trakcie których możecie pozostać w bieliźnie. Może macie problemy z zatrzymywaniem się wody w organizmie lub nieustannymi obrzękami? Bardzo często możecie również skorzystać z usług drenażu limfatycznego, który sprawi, że od razu poczujecie ulgę. Jest to szczególnie zalecane dla osób, które prowadzą stojący tryb życia, często chodzą w szpilkach i obcisłych spodniach. Drenaż jest zabiegiem leczniczym, o którym powinniśmy pamiętać nie tylko podczas wolnego weekendu, ale i w trakcie codziennych obowiązków.

Zadbaj o swoje samopoczucie

Jeżeli na co dzień nie masz czasu na wizyty u kosmetyczki, a chętnie zadbałabyś o swój wygląd, weekend we dwoje w Spa to doskonała okazja do tego. Manicure, Pedicure, maseczki na twarz, wypełnianie rzęs, regulacja brwi – to standardowe usługi znajdujące się w ofercie praktycznie każdego Spa. Pamiętaj, że czując się piękna promieniejesz swoją radością i zarażasz nią swoje otoczenie. Będąc szczęśliwą kobietą stajesz się również szczęśliwą żoną i matką.

Skupcie się na sobie

Podczas weekendu w Spa we dwoje możecie spędzić cały swój pobyt razem lub oddawać się niektórym przyjemnościom również osobno. Ważne, byście czuli się komfortowo. Macie się odprężyć, zrelaksować po nieustannym biegu i wypełnianiu obowiązków. To czas dla Was, w trakcie którego zadbacie zarówno o siebie, jak i własny związek. Rozmawiajcie, kochajcie się, skupcie się na własnych ciałach. Ponownie odkryjcie, dlaczego postanowiliście wspólnie iść przez życie. Takie weekendy są wspaniałą okazją do zredukowania niepotrzebnego stresu i popracowania nad swoim związkiem. Zostawcie swoją pracę i niedokończone projekty, oderwijcie się na chwilę od rzeczywistości i pozwólcie sobie na przyjemności, które zaowocują zarówno w Waszym małżeństwie, jak i innych relacjach.

qua logoArtykuł został przygotowany przy współpracy z Quadrille