Silesia-travel.pl

Podróże i turystyka

Czy w Warszawie są kameralne sale konferencyjne?

sala konferencyjna

Stolica Polski bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych miast. Wyróżnia się niezwykłą historią, architekturą, licznymi atrakcjami oraz ogromną biznesową atmosferą. To w tym miejscu można odnaleźć szereg nowoczesnych sal konferencyjnych, które zagwarantują niezapomniane wydarzenia. Jednak nie każdy chce luksusowego i bogatego wnętrza. Przepięknym widokiem i panoramą na miasto można cieszyć się również z kameralnych sal. 

Które sale wybrać na spotkanie biznesowe

Wszystko jest uzależnione od preferencji. Jeżeli spotkanie biznesowe ma być kameralne można wynająć mniejsze sale, które w żaden sposób nie będą gorzej wyposażone. Szukając odpowiedniej kameralnej Sali konferencyjnej w mieście Warszawa można trafić na prawdziwe perełki. Miejsca, w których jest dostęp do ultraszybkiego internetu, szatnia i garderoba, zaciemnione sale i klimatyzacja  to tylko niektóre elementy wystroju i wyposażenia. Kluczową rolę gra ustawienie stołów, krzeseł i mównicy. 

Układ sali konferencyjnej 

Ułożenie stołów i krzeseł nie jest wcale takie oczywiste. Wszystko zależy od charakteru spotkania biznesowego. Wielu ludzi wyobraża sobie szkolenie lub konferencję jako salę wypełnioną słuchaczami, przed którymi występuje osoba prowadząca. Istnieje wiele przypadków, w których taki tradycyjny układ konferencji nie będzie komfortowy. Na szczęście istnieje szereg rozwiązań, które można dostosować do swoich preferencji. Układ Sali w stylu Rady nadzorczej będzie doskonałym rozwiązaniem dla mniejszego spotkania w gronie 25 osób. Uczestnicy zasiadają wokół dużego stołu i dzięki temu każdy będzie dobrze widziany i słyszany. Jest to świetna opcja na narady i zebrania. Kolejną opcją jest układ teatralny, który świetnie sprawdzi się w sytuacjach kiedy wzrok słuchaczy powinien kierować się w stronę jednego punktu. Na przykład osoba prowadząca lub ekran, na którym będą wyświetlane prezentację. Układ Sali w kształcie podkowy daje możliwość wyznaczenia miejsc w zależności od ich rangi. Taki układ świetnie się sprawdzi podczas spotkań zarządu.

Która sala oferuje wszystkie możliwości 

Sale konferencyjne w stolicy Polski dają ogromne możliwości. AirHotel oferuje wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować niezapomniane spotkanie biznesowe, kameralną konferencję czy spotkanie zarządu. W pełni wyposażone sale, pokoje do wynajęcia oraz restauracja to wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować nawet najbardziej wymagające spotkanie. Parking dla gości czy łatwy dojazd komunikacją miejską są dodatkowymi atutami hotelu.